2w1 Nawigacja z rejestratorem – Navitel RE 5 Dual – Nowość na rynku elektroniki samochodowej
2w1 Nawigacja z rejestratorem – Navitel RE 5 Dual – Nowość na rynku elektroniki samochodowej

2w1 Nawigacja z rejestratorem – Navitel RE 5 Dual – Nowość na rynku elektroniki samochodowej

Obecnie coraz więcej kierowców korzysta w swoich samochodach nie tylko z dodatkowej nawigacji ale również z wideorejestratora nagrywającego przebieg jazdy. Najnowsza propozycja producenta Navitel, model RE 5 Dual w jednym urządzeniu łączy w sobie obie te funkcje.

Sposób działania RE 5 Dual opiera się przede wszystkim na nawigacji samochodowej, która włącza się automatycznie po uruchomieniu sprzętu i w przeciwieństwie do rejestratora pracuje zawsze kiedy  urządzenie jest włączone. Oznacza to iż mamy możliwość wyłączenia nagrywania kamery kiedy nie jest nam potrzebna, jednak nie możemy zrezygnować z funkcji nawigacji.

Navitel Combo opiera się na niezawodnym systemie Linux, który zapewnia płynną i stabilną pracę. Nawigacja działa w trybie offline i nie potrzebuje stałego połączenia z internetem. Dodatkowym atutem jest wyznaczanie trzech alternatywnych tras, które ułatwią nam wygodne dotarcie do celu. Navitel gwarantuje nam również dożywotnią możliwość aktualizacji map za pomocą bezpłatnego programu, który pobieramy ze strony producenta bezpośrednio na swój komputer.

Navitel 2w1 RE 5 Dual

Urządzenie charakteryzuje się wyświetlaczem o przekątnej 5 cali oraz przednią kamerą. Wbudowana kamera przednia oferuje nagrywanie obrazu w rozdzielczości Full HD w 30 kl/s. Rejestrator Navitel wyposażony został w szerokokątny obiektyw 140°. Kamera zapewni nam rejestrację wszystkich niebezpiecznych zdarzeń mogących pojawić się na drodze.

Model Navitel RE 5 Dual wyposażono w dwa sloty na kartę pamięci obsługujące karty micro SD o maksymalnej pojemności 32GB. Urządzenie posiada również 8GB pamięci wewnętrznej, która zarezerwowana jest dla nawigacji oraz aktualizacji map. Korzystanie z rejestratora jazdy wymaga dokupienia dodatkowej karty pamięci.

W zestawie otrzymujemy urządzenie wraz z dedykowanym uchwytem magnetycznym oraz ładowarką do gniazdka zapalniczki. Urządzenie montujemy na przedniej szybie najlepiej w jego środkowej części tak aby zapewnić wygodne korzystanie z nawigacji ale również tak aby nie ograniczyć widoczności rejestratora.

Model można wyposażyć również w dodatkową kamerę tylną, dzięki której mamy możliwość nagrywania również wszystkiego co dzieje się z tyłu pojazdu. Akcesorium montujemy do tylnej szyby od jej wewnętrznej strony i podłączamy bezpośrednio do uchwytu magnetycznego urządzenia. Kamera tylna nagrywa obraz w jakości HD, a długość instalacji to ok. 6metrów 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl