Bezprzewodowe Słuchawki Pamu – doskonała jakość dźwięku bez kabla
10.jpg

Słuchawki to obok smartfona akcesorium, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie pracy, uprawiania sportu czy relaksu z filmem lub muzyką. Na rynku dostępne są zarówno słuchawki bezprzewodowe jak i przewodowe. Przy wyborze odpowiedniego modelu powinniśmy się kierować tym, w jakich sytuacjach chcemy z nich korzystać.

Słuchawki bezprzewodowe to niewątpliwie najwygodniejsze rozwiązanie kiedy jesteśmy mobilni. Brak kabla, który często się plącze, nie krępuje naszych ruchów, a tym samym eliminuje ryzyko zaczepienia i uszkodzenia słuchawek. To z czego należy sobie jednak zdawać sprawę to konieczność ich ładowania. Nie trwa ono długo i nie zużywa dużo prądu ale wymaga od nas pamiętania o kolejnym urządzeniu które każdego dnia musimy podłączyć do gniazdka. Kolejną kwestią jest jakość dźwięku. Powszechne przekonanie iż to słuchawki przewodowe dadzą nam najlepsze brzmienie nie zawsze jest prawdziwe. Najnowsze, zaawansowane modele bez okablowania zapewniają równie doskonały dźwięk oraz gwarantują zbliżone odczucia podczas słuchania ulubionej muzyki.

Jednym z producentów, którzy postawili na rozwiązanie bezprzewodowe jest Padmate. Marka choć może jeszcze mało rozpoznawalna w Polsce, od ponad 20 lat jest obecna na rynku elektroniki użytkowej, a ich produkty cechuje niezwykle wysoka jakość wykonania oraz długi czas odtwarzania. Flagowa kolekcja producenta to douszne słuchawki Pamu. Jest to linia, w skład której wchodzi kilka modeli, z których każdy wyposażony jest w etui ładujące. Poszczególne modele różnią się pojemnością etui oraz możliwościami ładowania bezprzewodowego.

W ofercie naszego sklepu Świat Akcesoriów dostępne 3 modele słuchawek Pamu. Wszystkie oparte na technologii Bluetooth z dotykowym panelem, za pomocą którego możemy zarządzać systemem audio podczas słuchania muzyki, a także funkcjami prowadzenia rozmów bez wyjmowania telefonu.

Pamu Slide Mini 

To najmniejsze słuchawki marki Padmate dostępne w kilku wersjach kolorystycznych z etui które bez problemu zmieścisz w kieszeni. Etui można ładować na dwa sposoby: za pomocą ładowarek USB-C a także bezprzewodowo w technologii Qi. Sluchawki Pamu T6C Slide Mini zapewniają krystalicznie czysty dźwięk i dodatkowo wzbogacone zostały o mocne basy. Model ten pozwala na 3 krotne naładowanie słuchawek w etui, każde z nich pozwala na odtwarzanie do 10h.

Pamu Slide

To słuchawki z większym etui ładującym, które umożliwia aż 6 krotne naładowanie, a tym samym gwarantuje do 60 godzin odtwarzania bez konieczności podłączenia ładowarki sieciowej. Dołączone do zestawu etui pozwala również na bezprzewodowe ładowanie smartfonów wyposażonych w ładowanie indukcyjne. Pamu T6 Slide to również kilka wersji kolorystycznych. Poza standardowymi czarnymi i białymi producent zaproponował również model Pamu T6 green w pięknym odcieniu butelkowej zieleni.

Pamu Quiet

Trzecia i zarazem najnowsza kolekcja to Pamu Quiet, najbardziej zaawansowana technologicznie, zaopatrzona w rozwiązania, których trudno znaleźć w konkurencyjnych modelach innych producentów. Są to bezprzewodowe słuchawki z redukcja szumów gwarantujące krystalicznie czysty dźwięk. W modelu zastosowano zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny system wyciszania dla jeszcze lepszego zanurzenia w dźwięku ze słuchawek. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, zapewniają idealne dopasowanie i tym samym świetnie się sprawdzą jako słuchawki dla biegaczy.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl