Lusterko Navitel MR155 NV – Nowość na rynku wideorejestratorów
16.jpg

Lusterko MR155 NV to najnowszy produkt marki Navitel – lidera w branży wideorejestratorów samochodowych na naszym rynku.

Kamery samochodowe to branża, która cały czas się rozwija, urządzenia mają coraz lepsze parametry nagrywania, nowe funkcjonalności a także stale poprawiany design. Nie inaczej jest w przypadku kamer rejestrujących Navitel, które w przystępnej cenie oferują bardzo dobrą jakość.

Stylowy wideorejestrator w lusterku

Najnowszy model Navitel MR155NV jest następcą dobrze sprzedającej się kamery MR150 NV. Producent odświeżył i udoskonalił jakość wykonania nadając lusterku nowoczesny design. Obudowa wykonana z metalu zapewnia większą trwałość urządzenia, a także zdecydowanie podnosi jego walor estetyczny. Całość jest również cieńsza od poprzednika, a tym samym lepiej dopasowana do fabrycznego lusterka w aucie. Najnowsze lusterko Navitel również mocujemy za pomocą dołączonych do zestawu gumek, jednak sam zaczep jest płaski, dzięki czemu zmniejszona została przestrzeń między lusterkami.

niezwykle cienkie lusterko wsteczne z kamerą
niezwykle cienkie lusterko wsteczne z kamerą

Lusterko MR155 Night Vision wyposażone zostało w 4,4 calowy wyświetlacz, który przesunięty został na bok urządzenia umożliwiając wygodniejsze korzystanie jednocześnie z kamery oraz lusterka wstecznego w pojeździe. Zastosowany wyświetlacz TFT gwarantuje bardzo wysoką jasność oraz kontrast co przekłada się na dobrą jakość wyświetlanego obrazu.

Wysokiej jakości wideo

Model ma względem swojego poprzednika wbudowany szerszy obiektyw, którego kat widzenia to 140° zamiast 120° w które wyposażony był Navitel MR150NV. Rozdzielczość nagrywanego wideo to Full HD (1920x1080) i gwarantuje wysokiej jakości nagrania zarówno w dzień jak i w nocy, również dzięki zastosowanemu sensorowi Night Vision.

NAVITEL MR155 Night Vision posiada wbudowany czujnik G-sensor, który w przypadku gwałtownego przyspieszenia, hamowania lub kolizji chroni nagrane pliki. Jeśli urządzenie jest podłączone do zasilania, zacznie nagrywać automatycznie po uruchomieniu silnika. Kamera w lusterku posiada również tryb parkingowy oparty na czujniku wstrząsowym, który zareaguje na wstrząs lub uderzenie, w czasie kiedy samochód pozostaje na postoju. Po wykryciu uderzenia w pojazd kamera automatycznie się uruchomi, nagra krótką sekwencje wideo, po czym się wyłączy się zapisując nagrany plik.

Rejestrator jazdy pracuje z kartami SD o maksymalnej pojemności 64GB. Cena najnowszego lusterka Navitel MR155NV to 299pln, zatem w niewygórowanych pieniądzach mamy tu urządzenie o wysokich parametrach technicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl